Gömlek Kategorisinde 4 Al 3 Öde

kalendergiyim.com üyeleri, 29.01.2018 - 28.02.2018 tarihleri arasında Gömlek kategorisi ve alt kategorilerinde tek seferde yapacakları alışverişlerde 4 adet ürün alımında 1 adet ürün hediye kazanıyor. Kampanya sadece Gömlek ve alt kategorilerinde geçerli olup, farklı kategorilerdeki ürünler bu kampanya için geçersizdir. Başka kampanya ve kupon indirimleri ile birleştirilemez. İade durumlarında, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden uygulanan indirimler yüzdesel olarak hesaplanacaktır. İade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır. Bir kişi kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir. kalendergiyim.com kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanan tüm üyelerimiz, bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Mont - Kaban Kategorisinde 2. Üründe %50 İndirim

kalendergiyim.com üyeleri, 29.01.2018 - 28.02.2018 tarihleri arasında Mont - Kaban kategorisi ve alt kategorilerinde tek seferde yapacakları alışverişlerde 2. üründe %50 indirim kazanıyor. Kampanya sadece Mont - Kaban ve alt kategorilerinde geçerli olup, farklı kategorilerdeki ürünler bu kampanya için geçersizdir. Başka kampanya ve kupon indirimleri ile birleştirilemez. İade durumlarında, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden uygulanan indirimler yüzdesel olarak hesaplanacaktır. İade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır. Bir kişi kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir. kalendergiyim.com kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanan tüm üyelerimiz, bu koşulları kabul etmiş sayılır.

İç Giyim Kategorisinde 100 TL ve alışverişe 20 TL. Anında indirim.

kalendergiyim.com üyeleri, 29.01.2018 - 28.02.2018 tarihleri arasında İç Giyim kategorisi ve alt kategorilerinde tek seferde yapacakları 100 TL. ve üzeri alışverişlerde 20 TL. anında indirim kazanıyor. Kampanya sadece İç Giyim ve alt kategorilerinde geçerli olup, farklı kategorilerdeki ürünler bu kampanya için geçersizdir. Başka kampanya ve kupon indirimleri ile birleştirilemez. İade durumlarında, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden uygulanan indirimler yüzdesel olarak hesaplanacaktır. İade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır. Bir kişi kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir. kalendergiyim.com kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanan tüm üyelerimiz, bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Pantolon Kategorisinde 2. Ürüne %30 indirim

kalendergiyim.com üyeleri, 29.01.2018 - 28.02.2018 tarihleri arasında Pantolon kategorisi ve alt kategorilerinde tek seferde yapacakları alışverişlerde 2. ürüne %30 3. ürüne %50 indirim kazanıyor. Kampanya sadece Pantolon ve alt kategorilerinde geçerli olup, farklı kategorilerdeki ürünler bu kampanya için geçersizdir. Başka kampanya ve kupon indirimleri ile birleştirilemez. İade durumlarında, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden uygulanan indirimler yüzdesel olarak hesaplanacaktır. İade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır. Bir kişi kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir. kalendergiyim.com kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanan tüm üyelerimiz, bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Sweatshirt ve Triko Kategorisinde 3 Al 2 Öde

kalendergiyim.com üyeleri, 29.01.2018 - 28.02.2018 tarihleri arasında Sweatshirt ve Triko kategorisi ve alt kategorilerinde tek seferde yapacakları alışverişlerde 3 adet ürün alımında 1 adet ürün hediye kazanıyor. Kampanya sadece Sweatshirt , Triko ve alt kategorilerinde geçerli olup, farklı kategorilerdeki ürünler bu kampanya için geçersizdir. Başka kampanya ve kupon indirimleri ile birleştirilemez. İade durumlarında, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden uygulanan indirimler yüzdesel olarak hesaplanacaktır. İade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır. Bir kişi kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir. kalendergiyim.com kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanan tüm üyelerimiz, bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Akseasur Kategorisinde 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde 15 TL Anında İndirim !

kalendergiyim.com üyeleri, 29.01.2018 - 28.02.2018 tarihleri arasında Aksesuar kategorisi ve alt kategorilerinde tek seferde yapacakları 100 TL. ve üzeri alışverişlerde 15 TL. anında indirim kazanıyor. Kampanya sadece İç Giyim ve alt kategorilerinde geçerli olup, farklı kategorilerdeki ürünler bu kampanya için geçersizdir. Başka kampanya ve kupon indirimleri ile birleştirilemez. İade durumlarında, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden uygulanan indirimler yüzdesel olarak hesaplanacaktır. İade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır. Bir kişi kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir. kalendergiyim.com kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanan tüm üyelerimiz, bu koşulları kabul etmiş sayılır.
1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.